فیلم و سریال

معرفی چند سریال در سبک سریال گیم او ترونز Game of Thrones

معرفی چند سریال در سبک سریال گیم او ترونز Game of Thrones

 گیم او ترونز یا Game of Thrones، به دلیل محبوبیت و پرطرفداری‌اش، موجب شده تا بسیاری از سریال‌های مشابه و با کیفیتی در همین سبک تولید شوند. در ادامه، چند سریال پرطرفدار در سبک گیم او ترونز را معرفی می‌کنم:

 1. The Witcher: سریال The Witcher که بر اساس رمان های نویسنده ی لهستانی Andrzej Sapkowski ساخته شده است، داستان گروهی از شکارچیان هیولا را روایت می‌کند که در جهانی فانتزی قرار دارند. در این دنیای فانتزی، جادوگران، هیولاها، شاهزادگان، امپراطوران و … وجود دارند که داستانی پیچیده و خطرناک را به نمایش می‌گذارند.
 2. Vikings: سریال Vikings، داستانی تاریخی در مورد حملات وایکینگ‌ها به اروپا در قرن های میانه را روایت می‌کند. در این سریال، شخصیت‌های قدرتمند و خشن وایکینگ‌ها، به نمایش گذاشته شده و در میان آن‌ها داستان‌هایی از دوستی، خیانت، عشق و جنگ رخ می‌دهد.
 3. The Last Kingdom: سریال The Last Kingdom، داستانی تاریخی در مورد حملات وایکینگ‌ها به انگلستان در قرن نهم میلادی است. در این دنیای تاریخی، داستانی پیچیده از جنگ و خیانت، از دوستی و عشق و همچنین از نبرد برای فتح وحدت آمیز انگلستان به نمایش گذاشته می‌شود.
 4. Spartacus: سریال Spartacus، داستان زندگی سردار رومی Spartacus را روایت می‌کند. در این دنیای تاریخی، رومی‌ها، شکارچیان برده و سایر شخصیت‌های قدرتمند در نبردی برای قدرت، ثروت بودند

  چند مورد از دیالوگ های سریال گیم او ترونز

  1. “Winter is coming.” (زمستان می‌آید.)
  2. “A Lannister always pays his debts.” (همیشه یک لنیستر دیون خود را پرداخت می‌کند.)
  3. “You know nothing, Jon Snow.” (تو هیچ چیز را نمی‌دانی، جان اسنو.)
  4. “The night is dark and full of terrors.” (شب تاریک است و پر از وحشت‌ها.)
  5. “All men must die, but we are not men.” (همه مردان باید بمیرند، اما ما مرد نیستیم.)
  6. “Valar Morghulis.” (همه افراد می‌میرند.)
  7. “You are a dragon. Be a dragon.” (تو یک اژدها هستی، اژدها باش.)
  8. “The things I do for love.” (اون چیزی که من برای عشق انجام میدم.)
  9. “Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder.” (آشوب یک چاه نیست، آشوب یک پله است.)
  10. Dracarys.” (آتش.)

   موسیقی سریال گیم او ترونز اثر کیست ؟

   آهنگ معروف سریال “گیم اف ترونز” (Game of Thrones) توسط Ramin Djawadi ساخته شده است. Ramin Djawadi یک آهنگساز آلمانی-ایرانی است که در سال ۱۹۷۴ در دوسلدورف، آلمان متولد شد و در آمریکا زندگی می‌کند. او آهنگسازی برای فیلم‌ها و سریال‌های مختلفی از جمله “بازی تاج و تخت”، “جنگ ستارگان” و “واکینگ دد” را برعهده داشته است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا