دنیای مد

25 تا از بهترین مارک های آرایش در سال 2021

صنعت آرایش در این چند دهه اخیر مسیری طولانی را طی کرده است. دیگر روزهای بنیاد سایه های ناجور چشم گذشته است. اکنون اکثر شرکت ها چه با پوست حساس و چه مستعد آکنه ، محصولات با کیفیت عالی ارائه می دهند. برخی از گرانترین محصولات قطعاً عالی هستند ، گرچه مارک های مقرون به صرفه دیگری نیز وجود دارند که ممکن است به همان خوبی کار کنند.

حتی اگر این دنیای جدیدی که ما در سال گذشته با آن سازگار شدیم ادامه یابد. و آرایش را کمی چالش برانگیز کند. ولی باید بگوییم این یکی از صنایع است که رنج زیادی ندیده است. زنان در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری به آرایش نیاز دارند. حتی اگر غالباً از خانه خارج نشوند. عمل آرایش روحیه شما را بالا می برد و نگاه متفاوتی به زندگی و احساس کوچکی از حالت طبیعی ، به شما می دهد.

چه بخواهید پوست خسته در زیر چشم خود را پنهان کنید و چه بخواهید با رژ لب لب های خود را زیبا کنید. حالیشه لیستی از بهترین مارک های آرایش در حال حاضر جهان را برای شما آماده کرده است. واقع بین باشیم ، اکثر شما وقت و بودجه ای برای امتحان تک تک محصولات ندارید. به همین دلیل امیدواریم این لیست به شما کمک کند.

حتی اگر از زمانی که یک مارک را امتحان کرده اید به آن وفادار بوده اید. باز هم ممکن است از تجربه چیز متفاوتی که توجه شما را به خود جلب کرده بدتان نیاید.

25 تا از بهترین مارک های آرایش در سال 2021

25. مارک لوازم آرایش Urban Decay

Urban Decay در سال 1996 در دفتر مرکزی در کالیفرنیا تاسیس شد. یاین برند توسط پت هولمز ، سندی لرنر، وند زومنیر و دیوید سوارد تاسیس شد. این برند 24 سال در این صنعت است. آنها لوازم آرایشی و بهداشتی با کیفیت بالا مانند پایه پوشش شبانه و پالت های سایه چشم معروف برهنه خود را می فروشند. این شرکت که یک برند قدیمی محسوب می شود. آن ها یک شرکت مبتکر هستند که از آزمایش رنگهای زنده وحشت ندارند.

25 تا از بهترین مارک های آرایش در سال 2021

24. برند لوازم آرایش NYX

NYX یکی از مارک هایی است که نه تنها مقرون به صرفه است بلکه قیمت های با کیفیت عالی و سایه های زیبایی را نیز به شما ارائه می دهد. اگر دوست دارید با رنگ های تند و رنگدانه های غنی بازی کنید ، سایه چشم ، خط چشم و رژ لب های آنها مناسب شماست. دوستداران زیبایی و آرایشگران حرفه ای به این مارک متوسل می شوند. این موضوع این مارک را به یکی از سریعترین رشد کننده ها در بازارها تبدیل می کنند.

25 تا از بهترین مارک های آرایش در سال 2021

23. برند لوازم آرایش Sephora

در حدود دهه گذشته ، فروشگاه های Sephora در هر شهر بزرگی در نیمکره غربی ظاهر شده اند. آنها خط آرایش داخلی خود را دارند ، اما فروشگاه های آنها مجموعه بسیار زیادی از محصولات آرایشی پیشرفته ، محصولات مراقبت از پوست و مو و همچنین عطرهای خوشبو را برای شما فراهم می کنند. به همین دلیل است که آنها در مورد لوازم آرایشی و بهداشتی یک مارک واحد برای شما هستند.

25 تا از بهترین مارک های آرایش در سال 2021

22. مارک آرایش Shu Uemura

یک مارک لوازم آرایشی بسیار محبوب که توسط آرایشگر شو Uemura از ژاپن ایجاد شده است. این مارک حتی به تازه کاران اجازه می دهد تا هنرمند درونی خود را در آغوش بگیرند. او خطی با الهام از طبیعت ، هنر و علم ایجاد کرد و به دلیل شکستن مرزها در این صنعت مشهور است. محصولات این مارک با کیفیت بالا در پنجاه سال گذشته جایگاه خود را در بالاترین سطح کسب کرده است.

25 تا از بهترین مارک های آرایش در سال 2021

21. مارک Burberry

خانه مد Burberry نه تنها در ساخت کت سنگرهای امضا شده خود مهارت دارد ، بلکه خط آرایش آنها نیز یکی از بهترین های جهان است. خط انگلیس به دلیل محصولات نوآور و تازه چهره شناخته شده است. محصولات آنها به شما کمک می کند تا نگاهی چشمگیر و پرتحرک در خانه ایجاد کنید ، دقیقاً مانند آنچه در باند پروازها انجام می دهند. وقتی به باربری فکر می کنید ، به زیبایی ظریف فکر می کنید.

25 تا از بهترین مارک های آرایش در سال 2021

20. مارک Elizabeth Arden

خط آرایش آنها یکی از بهترین های جهان است اما به دلیل محصولات مراقبت از پوست و ضد پیری نیز محبوب هستند. مناسب برای زنان در هر سن و ملیتی است. شهرت آنها ، درست مثل محصولاتشان ، بی عیب و نقص است. براق کننده های لب درخشان ، فونداسیون بدون وزنه ، یا کانسیلرهای مخصوص خرید از مواد اساسی هستند که باید برای مجموعه زیبایی خود در نظر بگیرید.

25 تا از بهترین مارک های آرایش در سال 2021

19. برند bareMinerals

اگرچه در چند سال گذشته بسیاری از شرکت ها این روند را دنبال کرده اند ، اما bareMinerals در محصولات آرایشی و بهداشتی که به سلامت پوست شما کمک می کند پیشگام است. و همه اینها زیبایی طبیعی شما را تقویت می کند. پودرهای پایه ای که با مواد معدنی تزریق می شوند ، به خصوص برای شما که بیشتر در معرض مشکلات پوستی هستید ، را باید امتحان کنید. محصولات آنها باعث ایجاد ظاهری درخشان و عاری از احساس گناه می شود.

25 تا از بهترین مارک های آرایش در سال 2021

18. برند Shiseido

این برند که از ژاپن منشأ گرفته است ، بیش از 140 سال است که یکی از اقلام اصلی لوازم آرایشی در جهان است. آنها با تعهد بی دریغ به کیفیت ، لوازم آرایش ، محصولات مو و رایحه های عالی را تولید کرده اند. این یکی از دلایلی است که پیروان آنها مشتری وفادار هستند. محصولات ابتکاری و پیشرفته آنها دلیل دیگر این موضوع است.

25 تا از بهترین مارک های آرایش در سال 2021

17. برند Clinique

مواد آرایشی و بهداشتی آنها با شهرت بی چون و چرا در بازار بسیار مورد توجه است. کلینیک از خط مراقبت از پوست و تطبیق دقیق و سفارشی سایه ، به خوبی از مشتریان خود مراقبت می کند. محصولات شخصی آنها تضمین شده است که کاملاً با نوع پوست و پالت رنگ شما کار می کنند و باعث می شوند فردیت خود را بپذیرید.

25 تا از بهترین مارک های آرایش در سال 2021

16. مارک آرایشی Covergirl

شعار “آسان ، خنک ، زیبا” و نام تجاری اصلی برند آن برای دهه ها بوده است و این ویژگی آنها را به نوعی سه راهی خاص توصیف می کند. از نظر مقرون به صرفه ، آنها یکی از شرکتهایی هستند که توسط بیشتر دختران نوجوان کره زمین آزمایش شده اند. محصولات آنها با کیفیت و در عین حال قابل دسترسی است. به همین دلیل آنها مدت طولانی در این صنعت زنده مانده اند. پایه ها و خط چشم های متناسب با سایه محبوب ترین محصولات آنها هستند.

25 تا از بهترین مارک های آرایش در سال 2021

15. مارک آرایش Bobbi Brown

محصولات عالی برای زنانی که عاشق لوازم آرایش هنری هستند. این لوازم آرایشی مطمئنا جنبه خلاقیت شما را بیدار خواهد کرد. این مارک توسط هنرمند گریمی ساخته شده است و یکی از بهترین ها در جهان است. آنچه به عنوان یک شرکت کوچک با فقط 10 رژ لب شروع به کار کرد حالا به یک امپراطوری زیبایی تبدیل شده که بهترین لوازم آرایشی موجود در بازار را به شما ارائه می دهد.

25 تا از بهترین مارک های آرایش در سال 2021

14. برند Laura Mercier

یک زن کارآفرین دیگر که به عنوان یک آرایشگر فعالیت خود را آغاز کرد ، به یک معلم مشهور جهانی لوازم آرایشی تبدیل شده است. به عنوان مثال مرطوب کننده رنگی او سال به سال یک محصول برنده جایزه است. به این معنی که محصولات او از بالاترین کیفیت برخوردار هستند. او از دانش ، مهارت و استعداد خود برای ایجاد خط آرایش برای شما استفاده کرده است که همه ما می توانیم از آن استقبال کنیم.

25 تا از بهترین مارک های آرایش در سال 2021

13. برند Revlon

Revlon که هرگز کیفیت را در یک قیمت قابل دسترس از بین نبرد ، برای دهه ها در صنعت لوازم آرایشی در رتبه های برتر بوده است. آنها محصولات با کیفیت بالا و جذاب و ابتکاری را با قیمت های مقرون به صرفه به شما ارائه می دهند. از ریمل گرفته تا لاک ناخن ، ضمن آزمایش سایه ها و رژ لب ها ، همه ما در دوره ای از زندگی حداقل یکی از محصولات آنها را در اختیار داشته ایم.

25 تا از بهترین مارک های آرایش در سال 2021

12. برند Givenchy

خانه مد فرانسوی جیوانچی در سال 1989 وارد بازار لوازم آرایشی شده است. آنها به ریشه اصلی خود(قیمت بالا) بسیار وفادارند اما از ارائه محصولات با کیفیت به مشتریان خود دریغ نمی کنند. درست مانند لباس آنها ، لوازم آرایشی آنها نیز زیبا و در عین حال جسورانه هستند. پالت سایه چشم جسورانه یا سایه های رژ لب پر جنب و جوش آنها را به عنوان نمونه ای از سمت وحشی آنها بگیرید.

25 تا از بهترین مارک های آرایش در سال 2021

11. مارک Yves Saint Laurent

ایو سن لوران یکی دیگر از خانه های مد فرانسوی است که جدا از مجموعه های لباس خود ، در زمینه لوازم آرایشی گران قیمت و با کیفیت تخصص دارد. پایه های بدون وزن و رژ لب های کرمی آنها یک درمان است ، در حالی که ریمل ها و خط چشم های ظریف آنها بهترین ویژگی های شما را به نمایش می گذارند. اتمام ساتین آنها باعث می شود شما احساس نازپرستی کنید ، و همه ما گاه به گاه به این نیاز داریم.

25 تا از بهترین مارک های آرایش در سال 2021

10. مارک Nars

Nars دیگر تازه وارد لوازم آرایشی است. Nars از سال 1994 دنیای لوازم آرایشی را به دست گرفته است. آنها کار خود را با رژ لب منحصرا آغاز کرده اند ، اما به سایر محصولات آرایشی گسترش یافته اند. خط چشم جسورانه آنها شما را فریب می دهد تا فقط برای یکبار آن را امتحان کنید! اما حرف ما را بپذیرید ، کیفیت محصولات آنها بی عیب و نقص است. آنها با در آغوش گرفتن فردیت و زیبایی طبیعی شما احساس زیبایی و در عین حال قدرتمند شدن را ایجاد می کنند.

25 تا از بهترین مارک های آرایش در سال 2021

9. مارک آرایشی MAC

مک که یک شرکت کانادایی است ، در سال 1984 در تورنتو تاسیس شد. آنها تبدیل به یک فرقه شده اند و شعار آنها این است: “از واو تا اکنون”. آنها یک شرکت با مسئولیت اجتماعی هستند و صرف نظر از سن ، نژاد و جنسیت به زیبایی هر کس می پردازند. آنها با رنگهای جسورانه و خلاقیت خود روند رو به راه می اندازند. همکاری های محبوب آنها به یک عامل شناخته شده در صنعت لوازم آرایشی تبدیل شده است و مجموعه های ضروری آنها به محض ورود به قفسه ها به فروش می رسد.

25 تا از بهترین مارک های آرایش در سال 2021

8. مارک آرایش Guerlain

این نام مستقر در پاریس که یکی از قدیمی ترین شرکت های تولید لوازم آرایشی در جهان است ، به دلیل محصولات زیبایی ، و همچنین مراقبت از پوست و عطر بسیار مورد توجه است. آنها از سال 1828 وجود داشته و با سازگاری بسیار خوب با تغییرات ، از این بستر رقابتی جان سالم به در برده اند. ضمن معرفی محصولات نوآورانه و شیک با کیفیت بالا ، آنها استانداردهای بالایی را حفظ کرده اند. شما باید حداقل یکی از محصولات آنها را آزمایش کنید. ما ممکن است مرواریدهای پودر برجسته Meteorites آنها را پیشنهاد دهیم.

25 تا از بهترین مارک های آرایش در سال 2021

7. برند Maybelline New York

Maybelline نیز به عنوان یک تجارت خانوادگی شروع به فعالیت های کوچک کرده بود. اما آنها به یکی از بزرگترین مارک های لوازم آرایشی در ایالات متحده گسترش یافته اند. آنها که به عنوان یک مارک داروخانه ای شناخته می شوند ، محصولات با کیفیت خوب و قیمت مناسب را به مشتری ارائه می دهند. لوازم آرایش ، مراقبت از پوست و رایحه های آنها بدون تظاهر به راحتی در دسترس است. بنیادهای مبتنی بر کبریت آنها از بهترین محصولات فروش آنها محسوب می شود. فناوری علمی خاص سایه احتمالاً یکی از برترین ها در جهان است.

25 تا از بهترین مارک های آرایش در سال 2021

6. برند لوازم آرایش Clarins

Clarins با نام تجاری فرانسوی لوازم آرایش ، عطر و محصولات مراقبت از پوست ، در هر فروشگاه عالی در دنیا موجود است. مراقبت هایی که آنها از تولید و کیفیت لوازم آرایشی خود می کنند معادل ارزش آنها است. تأکید آنها این است که فقط بهترین چیزها را به پیروان وفادار خود ارائه دهند. و علاقه آنها در محصولات زیبا و منظم نشان داده شده است. پالت های سایه چشم و براق کننده های لب آنها کاملاً با فرمول دستی ساخته شده است ، به همین دلیل از بهترین محصولات آنها به حساب می آید.

25 تا از بهترین مارک های آرایش در سال 2021

5. مارک Lancome

این شرکت فرانسوی که از سال 1935 در جهان زیبایی افسانه ای است ، از نظر هنری ، خلاقیت و علم آرایشی راه را برای بسیاری دیگر هموار کرده است. محصولات آنها همیشه شیک بوده اند ، نه تنها به دلیل تفکر خارج از جعبه بلکه کیفیت عالی آنها در هر کاری که انجام می دهند. لوازم آرایش ، مراقبت از پوست و رایحه آنها هنوز هم پرفروش ترین است و ده ها سال است که ماندگار است. هر زنی در دنیا در دوره ای از زندگی خود مقداری محصول Lancome را امتحان کرده است. ریمل و رنگ لاک ناخن ، رژ لب و سایه چشم برخی از موارد محبوب آنها در جهان است.

25 تا از بهترین مارک های آرایش در سال 2021

4. برند L’Oreal

لورآل ، یک رهبر جهانی ، یک صنعت گرایش در صنعت زیبایی است و دهه ها است که فعالیت می کند. این شرکت آرایشی فرانسوی محبوب ترین ریمل ها ، خط چشم ها و رژ لب ها در جهان را برای شما به ارمغان آورده است. آنها نه تنها روی آرایش تمرکز دارند ، بلکه تقریباً در هر نوع ماده مراقبت شخصی برای خانم ها وجود دارد فعالیت می کنند. از خط موی آنها در بسیاری از سالن های دنیا استفاده می شود و محصولات مراقبت از پوست آنها از کیفیت و قیمت مقرون به صرفه ای برخوردار است.

25 تا از بهترین مارک های آرایش در سال 2021

3. لوازم آرایش Dior

اگر هنوز هیچ یک از محصولات آرایش آنها را امتحان نکرده اید ، واقعاً وقت خود را از دست می داده اید. بدون شک رژ لب Dior Addict امضای آنهاست و احتمالاً بهترین رژلب در جهان است. این خانه مد فرانسوی تصمیم گرفت در سال 1947 با عطر معروف خود Miss Dior جهشی در صنعت لوازم آرایشی داشته باشد و این یک تصمیم عاقلانه بود. امروزه آنها نه تنها به خاطر مجموعه های مد لباس معروف هستند ، بلکه خلاقیت و برتری آنها محصولات لوکس را در تمام قلمروهای صنعت زیبایی به ارمغان آورده است.

25 تا از بهترین مارک های آرایش در سال 2021

2. لوازم آرایشی Estee Lauder

Estee Lauder از سال 1946 در شهر نیویورک آغاز به کار کرد و نام خود را در بستر بین المللی لوازم آرایشی تثبیت کرد. آنها با محصولات نوآورانه و پیشرفته از نظر تکنولوژی در جهان پیشرو هستند. این برند از لوازم آرایش تا مراقبت از پوست ، محصولات مو و رایحه گسترش یافته است و همه این محصولات اثبات شده اند که عالی هستند. خطوط آرایش و مراقبت از پوست آنها که توسط متخصصان زیبایی در سراسر جهان بسیار توصیه می شود ، در دسته بندی های خود پیشرو هستند.

25 تا از بهترین مارک های آرایش در سال 2021

1. برند Chanel

شانل نه تنها در صحنه لباس و عطر یک رهبر است ، بلکه لوازم آرایش آنها به همان اندازه لوکس است. هنگام خرید مارک شانل ، روی خود سرمایه گذاری می کنید. شیک و زیبا با قیمتی متناسب با کیفیت آن ، این خط پر زرق و برق و منحصر به فرد فقط محصولات برتر را به مشتریان وفادار خود ارائه می دهد. رژ لب Chanel Red آن توسط هر زن کلاسیک شیک پوش ملزم به استفاده است.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا