عاشقانه ها

9 روش برای بهبود فعالیت جنسی مردان

عملکرد جنسی مردان را بهبود ببخشید

9 روش برای بهبود فعالیت جنسی مردان

اگر می خواهید تمام شب فعالیت جنسی خود را در رختخواب حفظ کنید ، تنها نیستید.

بسیاری از مردان به دنبال راه هایی برای افزایش عملکرد جنسی خود هستند. این می تواند شامل بهبود مشکلات موجود یا جستجوی راه های جدید برای شاد نگه داشتن شریک زندگی شما باشد.

تعداد زیادی قرص تقویت کننده فعالیت جنسی در بازار وجود دارد. اما روش های ساده بسیاری برای سفت ماندن و دوام بیشتر بدون نیاز به مراجعه به داروخانه وجود دارد.

به خاطر داشته باشید که آلت تناسلی شما روی فشار خون تأثیر می گذارد. و مطمئن شوید که سیستم گردش خون شما در شکل عالی کار می کند. اساساً آنچه برای قلب شما مفید است برای سلامت جنسی شما مفید است.

اگر شما نیز به دنبال راه هایی برای افزایش فعالیت جنسی خود هستید. در ادامه مطلب با حالیشه همراه باشید.

1. فعال بمانید

یکی از بهترین راه های بهبود سلامتی ورزش های قلبی عروقی است. ممکن است رابطه جنسی ضربان قلب شما را افزایش دهد. اما ورزش منظم با حفظ فرم قلب می تواند به عملکرد جنسی شما کمک کند.

روزانه 30 دقیقه ورزش عرق شکن ، مانند دویدن و شنا ، می تواند شگفتی هایی در افزایش میل جنسی شما ایجاد کند.

2. این میوه ها و سبزیجات را بخورید

برخی از غذاها همچنین می توانند به شما در افزایش جریان خون کمک کنند. آنها عبارتند از:

  • پیاز و سیر، این غذاها ممکن است برای نفس کشیدن شما مناسب نباشند اما می توانند به گردش خون شما کمک کنند.
  • موز، این میوه غنی از پتاسیم می تواند به کاهش فشار خون شما کمک کند ، که می تواند به قسمتهای مهم جنسی شما کمک کرده و عملکرد جنسی را تقویت کند.
  • چیلی و فلفل، غذاهای پرادویه کاملاً طبیعی با کاهش فشار خون و التهاب به جریان خون شما کمک می کنند.

3. این گوشت ها و غذاهای دیگر را بخورید

در اینجا چند ماده غذایی دیگر وجود دارد که می توانند به شما در دستیابی به جریان خون بهتر کمک کنند:

  • اسیدهای چرب امگا 3. این نوع چربی باعث افزایش جریان خون می شود. می توانید آن را در ماهی قزل آلا ، ماهی تن ، آووکادو و روغن زیتون پیدا کنید.
  • ویتامین B-1. این ویتامین به سیگنال های موجود در سیستم عصبی شما کمک می کند تا سریعتر حرکت کنند. از جمله موادی که به سیگنال های مغز به آلت تناسلی شما کمک می کند می توان به گوشت ، بادام زمینی و لوبیای اشاره کرد.
  • تخم مرغ. تخم مرغ که دارای ویتامین های دیگر B است ، به تعادل سطح هورمون کمک می کند. این می تواند استرسی را که اغلب مانع نعوظ می شود کاهش دهد.

4- استرس را کاهش دهید

استرس می تواند بر تمام زمینه های سلامتی شما از جمله میل جنسی تأثیر بگذارد.

استرس ضربان قلب شما را افزایش می دهد (به روش بد) و فشار خون را افزایش می دهد. هر دوی اینها به میل و عملکرد جنسی آسیب می رسانند.

استرس روانشناختی همچنین می تواند در رسیدن به نعوظ یا رسیدن به ارگاسم تأثیر بگذارد.

ورزش یک روش عالی برای کاهش استرس و بهبود سلامتی است.

صحبت با همسرتان در مورد استرس همچنین می تواند شما را آرام کند. صحبت کردن با همسر همچنین باعث می شود رابطه شما به صورت همزمان تقویت شود.

استرس همچنین می تواند باعث ایجاد عادت های بد مانند سیگار کشیدن یا مصرف الکل شود. باید توجه داشته باشید که این موارد می تواند به عملکرد جنسی شما آسیب برساند.

5- عادت های بد را دور بریزید

آنچه برای شل شدن به آن متکی هستید ، مانند سیگار کشیدن و مصرف الکل ، همچنین می تواند بر عملکرد جنسی تأثیر بگذارد.

در حالی که مطالعات نشان می دهد که کمی شراب قرمز می تواند گردش خون را بهبود بخشد ولی مصرف مواد الکلی می تواند اثرات سوئی در فعالیت جنشی شما داشته باشد.

محرک ها رگ های خونی را باریک می کنند و با ناتوانی جنسی ارتباط دارند. قطع یا ترک سیگار یکی از اولین مراحل بهبود عملکرد است.

جایگزینی عادات بد با عادات سالم ، مانند ورزش و خوب غذا خوردن ، می تواند به تقویت سلامت جنسی کمک کند.

6. کمی آفتاب بگیرید

نور خورشید تولید ملاتونین در بدن را متوقف می کند. این هورمون به ما کمک می کند تا بخوابیم اما انگیزه های جنسی ما را نیز آرام می کند. ملاتونین کمتر به معنای توانایی بیشتر در میل جنسی است.

بیرون رفتن و اجازه دادن به آفتاب به پوست شما می تواند باعث بیدار شدن میل جنسی شما شود. خصوصاً در ماه های زمستان که بدن ملاتونین بیشتری تولید می کند.

7. فاصله بین رابطه ها را کاهش دهید

اگر تا جایی که دوست دارید در رختخواب دوام نداشته باشید ، ممکن است به تمرین نیاز داشته باشید. برای این کار بهتر است بین فعالیت های جنسی خود فاصله ی زیادی قرار ندهید.

وقتی شما فاصله بین روابط خود را کاهش می دهید میزان ضربات قلب شما در رابطه کاهش می یابد. به عبارتی شما زیاد تحت تاثیر رابطه قرار نمی گیرید و می تواند بر روی خود کنترل بیشتری داشته باشید.

8- به شریک زندگی خود توجه کنید

رابطه جنسی یک خیابان یک طرفه نیست. توجه ویژه به خواسته های همسرتان نه تنها رابطه جنسی را برای آنها خوشایند می کند ، بلکه می تواند به شما در روشن شدن یا کند کردن سرعت کمک کند. صحبت در مورد این موضوع در صورت نیاز به کاهش سرعت در یک لحظه گرم ، می تواند باعث کاهش هر نوع بی نظمی شود.

سرعت متناوب یا تمرکز روی همسرتان در حالی که استراحت می کنید می تواند تجربه لذت بخشی بیشتری را برای هر دوی شما ایجاد کند.

9. در صورت نیاز به کمک بیشتری کمک بگیرید

اگر شما دارای اختلال نعوظ ، بیماری Peyronie یا سایر اختلالات تشخیصی هستید ، ممکن است به درمان پزشکی نیاز داشته باشید. دریغ نکنید که در مورد چگونگی بهبود عملکرد جنسی خود با پزشک خود صحبت کنید.

هرگز تصمیم بدی نیست که ورزش کنید ، درست غذا بخورید و از زندگی جنسی خود نهایت لذت را ببرید.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا