دنیای مد

لباس مناسب متناسب به هیکل افراد،اصول لباس پوشیدن آقایان لاغر اندام

آیا تا به حال به لباس پوشیدن آقایان لاغر اندام توجه کرده اید. حال با سایت حالیشه همراه باشید. تا درباره اینکه چگونه لباس بپوشید. تا پرتر نشان داده شوید. با ما همراه باشید.

مدل لباس مردانه

آقایان لاغر چگونه لباسی بپوشند؟

اگر شما جز مردان قد بلند وخوش تیپ نیستید. وشانس ژنتیکی خوبی ندارید، اصلاً غصه نخورید. با لباس پوشیدن ویک انتخاب درست می تونید. در بهترین حالت خود ظاهر شوید.
شما لاغرهستید. ومی خواهید با نوع وسبک لباس پوشیدن کمی پرتر بنظر برسید. اولین پیشنهاد برای شما اینکه به باشگاه بروید،و وزنتون رو زیاد کنید.وماهیچه بسازید. اما این کار قطعا سخت وزمان بر هست. پس به نکات زیر توجه کنید.
ما در سایت حالیشه نکاتی در مورد اندام وطرز لباس پوشیدن مناسب بیان می کنیم.چون هر انسانی می تونه با عوض کردن قفسه لباس خود، اندام خودش و متناسب تر و شکیل تر نشان بدهد.
شما می توانید. کت های اسپرت با اپل های کوچک رو انتخاب کنید. برای اینکه نیمه بالایی بدن خود را عضلانی تر نشون بدید، سعی کنید. کت های اسپرتی بخرید. که لایه واپل سبک وکوچکی داشته باشد.

چگونه پوشش می تواند شما را ضعیف نشان بدهند.

اولین پیشنهاد ما برای شما این هست که ، هرگز لباس های که شما رو از نظر فیزیکی ضعیف نشان می دهد. نپوشید. بزرگترین اشتباه این است که، لباس های یک سایز بزرگتر بپوشید.
معمولا افراد لاغر دوست دارن لباس های آزادتر بپوشند. که لاغر واستخوانی نباشند. ولی این کار صد در صد اشتباه است. این کار بالعکس شما رو استخوانی تر نشان می دهد.
در ضمن لباس های تنگ تر نیز برای شما مناسب نیست. شما باید لباسی بپوشید که سایز واندازه شما باشد.

نکته مهم اینکه لباستان باید در همه نقاط اندازه باشد.

یعنی در بعضی قسمت ها گشادتر و مواج ودر بعضی از قسمت هاتنگ وچسبیده نباشد. در انتخاب لباس باید دقت زیادی در قسمت آستین وسرشانه ها داشته باشید باید درز سرشانه دقیقا روی شانه قرار بگیرد.
ودر تی شرت باید به گشادی آستین وسرشانه دقت کافی شود که متناسب باشد.
شلوار های جین اسکینی وخیلی تنگ نپوشید. چون پاهای شما را مثل چوب خشک و بسیار لاغر می کند. برای استفاده از اکسسوری مانند ساعت مچی ، کیف و….از اکسسوری های کوچک استفاده کنید. شما می توانید با رعایت همین موارد گفته شده تغییرات زیادی در خود ایجاد کنید.
آیا می دانید حتی پوشیدن یک آیتم نیز می تواند تغییر زیادی در شما ایجاد کند؟
با سایت حالیشه توضیحاتی درمورد ژاکت ، سویشرت وکت های مردانه به شما داده می شود. پوشیدن این آیتم ها می تواند. شما را عضلانی تر نشان دهد. اما چگونه؟ اگر می خواهید ظاهر مردانه تر وشانه های شما پهن تر نشان داده شود از این مدل لباس ها استفاده کنید.

لباس مردانه

لایه لایه پوشیدن با هر لایه که به خود اضافه می کنید.

وسعت خود را بیشتر می کنید.
بهتر است برای لباس پوشیدن روی هم از لایه های نازک وسبک استفاده کنید. و نیاز نیست تعداد زیادی لایه ی ضخیم روی هم پوشید.
از پارچه والیافی استفاده کنید. که به شما حجم اضافه کند. پارچه های بافت دار مانند : پشم،جین،مخمل و…. می تواند کمک کننده این موارد  باشد.

مدل یقه مناسب انتخاب کنید.

ارسطو در آثار خود (اساسا قضاوت مردم بر اساس ظاهر را) اشاره به گردن می کند. ارسطو آن را نشانه ای از شجاعت وقدرت تلقی می کند. بهتر است از یقه های :زیپ دار، ایستاده، حلقه دار ویقه اسکی استفاده کنید. در مورد رنگ وطرحشون: بهتر هست از رنگ وطرح هایی استفاده شود. که خطای دید ایجاد کنند‌. لایه ای پوشیدن در فصول بهار وتابستان انتخاب خوبی نیست. اما چگونه در این فصول نیز این نکات را رعایت کنیم. در فصول بهار وتابستان بحث رنگ وطرح مطرح می شود.
پیشنهاد ما به شما این هست. که از رنگ های روشن تر مثل سفید ، بژ، یا رنگ های پاستیلی استفاده کنید. در زمینه طرح نیز از تیشرت با راه راه افقی استفاده کنید. زیرا شما را پهن تر نشان می دهد.

اما یک پیشنهاد دیگه هم برای شما داریم. شما می توانید از پارچه چارخونه هم استفاده کنید.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا