نحوه کپی و انتقال دنبال کنندگان اینستاگرام به پیج جدید

یک لحظه این نوع سناریو را تصور کنید. مدتی قبل یک حساب اینستاگرام ایجاد کردید و تصمیم گرفتید که به این پیج نیاز دارید. شما مدتی را صرف کار در آن کرده اید و کمی دنبال کننده اینستاگرام به دست آورده اید. شاید تعداد این دنبال کنندگان چند صد نفر ، چند هزار یا ده هزار نفر باشد.

اکنون با دلیلی مواجه شده اید که باید پیج خود را تغییر دهید. شاید نام تجاری خود را تغییر داده باشید. شاید شما تصمیم گرفته اید پیام های تجاری را از پیام های شخصی جدا کنید. چه کسی می داند! دلایل مختلفی وجود دارد که باعث می شود شما بخواهید یک حساب قدیمی را از بین ببرید. و یک حساب جدید ایجاد کنید یا یک حساب کاربری قدیمی و جدید را جدا کنید.

بنابراین ، آیا راهی آسان برای انتقال همه دنبال کنندگان خود از حساب قدیمی به حساب جدید وجود دارد؟ اگر شما نبز به دنبال راه حلی برای انتقال دنبال کنندگان اینستاگرام خود هستید با حالیشه همراه باشید.

یک پاسخ ساده

من از دادن خبرهای بد متنفرم ، اما از ژوئن 2018 ، هیچ راهی برای انتقال دنبال کنندگان خود از یک حساب اینستاگرام به حساب دیگر وجود ندارد. هیچ ویژگی صادرات یا واردات دنبال کننده وجود ندارد و هیچ ویژگی انتقال حسابی وجود ندارد.

شما باید با یکی از دو روش مختلفی که می توانید سعی در تقلید از انتقال داشته باشید ، بسازید. در زیر هر دو مورد را شرح خواهم داد.

گزینه 1: تغییر نام کاربری

اگر دلیل اینکه می خواهید دنبال کنندگان خود را از یک حساب به حساب دیگر منتقل کنید این است که شما باید نام کاربری خود را تغییر دهید. این در واقع بسیار ساده است. نیازی به ایجاد حساب دوم نیست.

آدرس اینترنتی شما در اینستاگرام نام کاربری شماست. اگر نام کاربری شما “BLTrades” باشد ، URL شما www.instagram.com/BLTrades خواهد بود. اگر نام کاربری خود را تغییر دهید ، URL شما نیز تغییر می کند. شما دنبال کنندگان خود را از دست نمی دهید و در واقع آنها حتی از تغییر مطلع نمی شوند. تنها راهی که آنها متوجه چیز متفاوتی می شوند این است که اگر همزمان نام نمایشی ، عکس نمایه و محتوای خود را تغییر دهید. در آن زمان ، آنها ممکن است تعجب کنند که چرا شخص دیگری را متفاوت از آنچه قبلاً بوده اید دنبال می کنند.

نحوه کپی و انتقال دنبال کنندگان اینستاگرام به پیج جدید

تا آنجا که من می دانم ، تعداد دفعات تغییر نام کاربری اینستاگرام محدودیتی ندارد.

نام های کاربری می تواند شامل هر حرف و همچنین اعداد ، دوره ها و زیر خطوط باشد. این به شما امکان می دهد تغییرات نام کاربری ، مانند تبدیل B.L.Traders به BLTraders را ایجاد کنید. البته ، این فقط در صورتی کار می کند که نام کاربری جدید مورد نظر در دسترس باشد.

در اینجا لازم به ذکر است که شما نمی توانید نام کاربری خود را به نام کاربری دیگری که قبلاً گرفته شده تغییر دهید. حتی اگر این نام کاربری غیرفعال باشد یا به نظر غیرفعال باشد ، یا اگر خصوصی باشد. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که به صاحب آن نام کاربری پیام دهید و بخواهید آن را از آنها بخرید. فروش نام کاربری توسط اینستاگرام مجاز نیست و احتمال منع تحریم شما بسیار کم است ، اما اگر این کار را بدخواهانه انجام ندهید مسئله ای نیست.

اگر نام کاربری مورد نظر شما گرفته شود و این نقض مارک تجاری شما باشد ، فرصتی وجود دارد که بتوانید آن را پس بگیرید. ولی اگر نام کاربری مورد نظر شما گرفته شود اما غیرفعال به نظر برسد و این نقض مارک تجاری شما نباشد ، در واقع هیچ کاری نمی توانید انجام دهید. اینستاگرام توصیه می کند که مخفف ها ، دوره ها یا زیرخط ها را برای متمایز کردن خود اضافه کنید.

اینستاگرام می تواند تعیین کند که نام کاربری غیرفعال است و می تواند حساب را حذف کند. اما مدت زمان لازم برای این اتفاق اغلب با سال اندازه گیری می شود. حتی اگر حسابی هرگز عکس ارسال نکرده و هرگز نظر یا دوست نداشته باشد ، به شرطی که شخص صاحب حساب آن، گاه به گاه وارد سیستم شود ، حساب غیرفعال تلقی نخواهد شد.

برای تغییر نام کاربری خود ، کافیست بر روی چرخ دنده ضربه بزنید تا اطلاعات نمایه خود را ویرایش کنید. در نمایه خود می توانید قسمت نام کاربری را مشاهده کنید. فقط آنچه را می خواهید در آنجا تایپ کنید. وقتی می خواهید ارسال کنید ، اگر نام کاربری قبلا مورد استفاده قرار گرفته باشد ، خطا رخ می دهد. در غیر این صورت ، نام شما با موفقیت تغییر خواهد کرد.

البته این روش اشکالاتی نیز دارد.

  • نام کاربری مورد نظر شما و تمام تغییرات منطقی ممکن است گرفته شود.
  • شاید شما نخواهید دنبال کنندگان خود را جابجا کنید. بلکه ممکن است شما بخواهید مخاطبان خود را در حساب دوم کپی کنید. که این روش به شما کمکی نمی کند.
  • شما می خواستید قبل از وارد کردن در حساب جدید ، پیروان خود را کپی کرده و حسابهای هرزنامه را فیلتر کنید.

در همه موارد بالا ، تغییر نام کاربری شما به راحتی متناسب با این نیازها نیست. در عوض ، شما باید روش دو را امتحان کنید.

گزینه 2: تبدیل دستی

اگر می خواهید افرادی را که حساب قدیمی شما را دنبال می کنند ، در حساب جدید نیز شما را دنبال کنند ، در واقع شما باید ترکیبی از تکنیک های ارگانیک و پولی را کار کنید و آن را با یک امید مخلوط کنید.

متأسفانه ، روش ساده ای برای کپی و انتقال مخاطب وجود ندارد. بهترین کاری که می توانید انجام دهید تنظیم اقناع دستی است. پیگیری یا عدم پیگیری حساب جدید ، همیشه انتخاب کاربر خواهد بود. این بدان معناست که حسابهای غیرفعال از حساب جدید شما پیروی نخواهند کرد ، مهم نیست که چقدر برای ساخت آنها تلاش کنید.

این روش مراحل بی شماری دارد ، بنابراین من در زیر آنها را شرح می دهم.

مرحله 1: نمایه جدید خود را ایجاد کنید و آن را کاملاً پر کنید. در حالت ایده آل ، شما اطلاعات خود را تا آنجا که ممکن است به اطلاعات قدیمی خود نزدیک نگه دارید. بنابراین یک انتقال آسان انجام می شود و افراد به راحتی می توانند شما را بشناسند. اگر نمی توانید این تقارن را حفظ کنید (مانند زمان هایی که نام تجاری را تغییر می دهید یا نام تجاری را به دو بخش تقسیم می کنید) در بیوگرافی خود روشن کنید که سابقاً چه کسی بودید.

نحوه کپی و انتقال دنبال کنندگان اینستاگرام به پیج جدید

مرحله 2: شروع به تکثیر محتوای خود در نمایه جدید کنید. وقتی مطلب جدیدی ارسال می کنید ، آن را در هر دو نمایه ارسال کنید. به این ترتیب افرادی که حساب جدید شما را دنبال می کنند تشخیص می دهند که شما همان حساب و محتوای یکسانی هستید. سپس آنها می توانند حساب قدیمی را دنبال نکنند.

توجه داشته باشید که اگر می خواهید هر دو نمایه را فعال نگه دارید و می خواهید محتوای مختلفی ارسال کنید ، نباید این مرحله را انجام دهید. این کار باعث لغو پیگیری حساب قدیمی می شود ، که نمی خواهید دنبال کنندگان آن را از دست بدهید.

مرحله 3: پرچم ها را بر روی تصاویر و زیرنویس های خود با اشاره به نمایه جدید خود شروع کنید. برای تصاویر نمایه قدیمی خود ، از جمله عکس نمایه ، چنین کاری انجام دهید. چیزی که شما نیاز دارید چیزی شبیه روبان به سمت بالا ، ضربه یا مورب در گوشه ای است که می گوید: “حرکت: نمایه جدید @ BLTraders”.

دوباره ، مانند مرحله 2 ، اگر می خواهید نمایه قدیمی را با محتوای متفاوت حفظ کنید ، این کار را نکنید. این دوباره باعث حذف نمایه قدیمی می شود. البته ، اگر می خواهید نمایه جدیدی ایجاد کنید و آن را رشد دهید ، فرم های دیگری از بازاریابی دارید که می توانید استفاده کنید.

مرحله 4: توضیحات و پیوند نمایه قدیمی خود را تغییر دهید تا به نمایه جدید خود مراجعه کنید. این یکی بسیار ساده است. وقتی نمایه جدیدتان راه اندازی شد و محتوایی روی آن بود ، نمایه قدیمی خود را به آن تغییر دهید. در توضیحات نمایه ، هر آنچه را که دارید ارائه کنید و چیزی مانند “بازنشستگی این حساب! حساب جدیدBLTraders. ” در پیوند نمایه (تنها پیوند قابل کلیک در اینستاگرام) URL نمایه جدید را اضافه کنید. پیوند نمایه جدید شما می تواند به صفحه فرود معمول یا URL وب سایت شما اشاره کند.

نحوه کپی و انتقال دنبال کنندگان اینستاگرام به پیج جدید

بدیهی است ، اگر می خواهید نمایه قدیمی را حفظ کنید ، می خواهید کپی را کمی تغییر دهید. چیزی مانند این را بنویسید: “از نمایه جدید ما ، NewBLTraders @ ، برای تمام محتوای متمرکز بر ماهیگیری دیدن کنید!”

مرحله 5: داستان هایی را ارسال کنید که به نمایه جدید خود اشاره می کنند. داستان های اینستاگرام این روزها به شدت در الگوریتم قرار گرفته اند و به همین ترتیب ، مشهودترین شکل پستی هستند که می توانید ایجاد کنید. برخلاف فیس بوک ، که شما انواع مختلفی از پست را برای انتخاب دارید ، اینستاگرام فقط یکی را دارد. بنابراین ، داستان ها برجسته هستند.

لازم نیست تمام تولیدات گسترده فیلم را انجام دهید. حتی تهیه محتوای منظم خود ، به صورت نمایش اسلایدی ، با درج آگهی “در حال حرکت هستیم” کافی است. فقط مطمئن شوید که نمایه قدیمی شما بازنشسته است و نمایه جدید شما در حال شروع کار است. این محتوا را در نمایه جدید آینه نکنید ؛ این مختص افرادی است که هنوز کوچ نکرده اند.

مرحله 6: تصویر نهایی را به سمت نمایه جدید ارسال کنید. وقتی شما خوب هستید و مدیریت نمایه قدیمی را انجام می دهید (یا می خواهید در نهایت باعث واگرایی آنها شود) تصویری را ارسال کنید که تمرکز دیگری غیر از فشار دادن افراد به سمت نمایه جدید شما ندارد. این آخرین پستی است که در یک نمایه بازنشسته ارسال می کنید ، بنابراین هر کسی که وارد سیستم شود و کاری را که انجام می دهید بررسی کند قبل از هر چیز آن را می بیند

مرحله 7: تبلیغات پولی را برای مخاطبان خود که ممکن است اعلامیه ها را جلب نکرده باشند ، اجرا کنید. احتمالاً افراد زیادی هستند که شما را دنبال می کنند اما به طور منظم مرور نمی کنند تا بتوانند پستهایی را که هنگام ارسال می گیرید ، بگیرند. این بدان معناست که علی رغم تمام تلاش های شما ، ممکن است برخی از افرادی را که دوست دارند دنبال شما باشند را از دست دهید.

نحوه کپی و انتقال دنبال کنندگان اینستاگرام به پیج جدید

با پست های پولی می توانید این افراد را بگیرید. اطمینان حاصل کنید که هدف شما فقط افرادی است که حساب شما را دنبال می کنند و پست تبلیغ شده را یکی از پست هایی قرار دهید که به اشتراک گذاری اطلاعات حساب جدید شما متمرکز است. اگر می خواهید ، می توانید مخاطب سفارشی ایجاد کنید. لیستی از افرادی که حساب جدید شما را دنبال می کنند تهیه کنید و آن را از افرادی که حساب قدیمی را دنبال می کنند کم کنید.

مرحله 8: لیستی از همه افرادی که دنبال نکرده اند تهیه کنید و به آنها پیام مستقیم ارسال کنید. این کار به بررسی زیاد لیست نیاز دارد. با استفاده از یکی از ابزارهای بسیاری که اینستاگرام اجازه می دهد ، لیست دنبال کنندگان خود را از هر دو حساب قدیمی و حساب جدید صادر کنید. آنها را بررسی کرده و هر حسابی را از لیست پیروان قدیمی که دنبال کننده جدید نیز هستند حذف کنید. این لیست باقیمانده را اسکن کرده و از شر هر چیزی که مشخصاً یک ربات است خلاص شوید – شما باید بتوانید به راحتی این را ببینید. در آخر ، به کاربران باقیمانده پیام های مستقیم ارسال کنید و به آنها یادآوری کنید که شما منتقل شده اید.

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا