عاشقانه ها

نحوه تزئین یک جعبه کادو برای مناسبت های مختلف

نحوه تزئین یک جعبه کادو برای مناسبت های مختلف

جعبه های کادو اغلب به رنگ سفید یا قهوه ای ساده هستند. این الزاما یک چیز بد نیست. یک جعبه خالی یک بوم کامل است و فرصت های تزئین بی پایان است. در این مقاله چند ایده در مورد چگونگی تزئین جعبه کادو ارائه می شود.

اگر شما نیز به دنبال راه هایی برای تزئین جعبه کادو خود هستید. در ادامه این پست با حالیشه همراه باشید تا شما را در این را یاری کنیم.

موضوع را در ذهن داشته باشید

بیشتر مهمانی ها و رویدادها از یک مضمون خاص برخوردار خواهند بود. اگر مهمانی موضوعی ندارد ، ممکن است بخواهید برای هدیه خود موضوعی ارائه دهید. این می تواند به شما کمک کند تا ایده هایی برای تزئین مواد بدست آورید. مثلا:

1- اگر مهمانی تم دریایی دارد ، ممکن است بخواهید از پوسته ، طناب و ماسه استفاده کنید.

2- اگر می خواهید با تم شیک یا شیک پوش همراه شوید. ممکن است بخواهید از رنگ های ملایم و کمرنگ (مانند گل رز و عاج) ، مخمل و توری استفاده کنید. طرح های شما ممکن است طومارها و گل های رز زیادی داشته باشد.

به چه کسی هدیه می دهید؟

شخصی که هدیه را دریافت می کند در ذهن داشته باشید. بچه است؟ یا یک فرد بزرگسال؟ علایق او چیست؟

اگر هدیه مخصوص یک کودک خردسال است ، ممکن است بخواهید از رنگهای روشن زیادی برای جلب توجه او استفاده کنید. اگر هدیه مخصوص یک عاشق گربه است ، همیشه می توانید یک جعبه کادو با طرح گربه بسازید. یا از جعبه ای استفاده کنید که بعد ها برای این مضمون استفاده شود.

نحوه تزئین یک جعبه کادو برای مناسبت های مختلف

زمان مناسبت را در نظر بگیرید

فصل و یا تعطیلات را در ذهن داشته باشید. آیا هدیه برای روز ولنتاین است؟ یا هالووین؟ آیا مناسبت در بهار است یا پاییز؟ گاهی اوقات ، دانستن فصل یا تعطیلات می تواند به شما کمک کند تا تصمیم بگیرید که از چه رنگ هایی استفاده کنید. مثلا:

1- اگر این هدیه روز ولنتاین است ، استفاده از صورتی ها ، قرمزها و سفیدها را در نظر بگیرید.

2- اگر این هدیه مخصوص هالووین است ، استفاده از مقدار زیادی سیاه و نارنجی را در نظر بگیرید.

3- اگر در زمان بهار هدیه می دهید ، استفاده از رنگ های روشن تر ، مانند: صورتی ، زرد ، آبی روشن ، سبز روشن یا بنفش روشن را در نظر بگیرید. سفید نیز یک رنگ بهاری عالی است.

4- اگر در هنگام پاییز هدیه می دهید ، سعی کنید از رنگهای خاکی مانند: طلایی ، نارنجی ، قرمز یا قهوه ای استفاده کنید.

هدیه برای چه مناسبتی است؟

مناسبت را در ذهن داشته باشید. آیا هدیه عروسی ، تولد کودک یا مهمانی فارغ التحصیلی است؟ این رویداد ممکن است به شما کمک کند تا تصمیم بگیرید که چگونه جعبه را تزئین کنید. مثلا:

1- اگر هدیه مخصوص عروسی است ، رنگ های عروسی را در نظر بگیرید. سعی کنید هنگام تزئین جعبه کادوی خود از آن رنگها استفاده کنید. به عنوان مثال ، اگر رنگ ها قرمز و طلایی هستند ، می توانید جعبه را با رنگ طلایی و قرمز و طرح های شابلون را روی آن رنگ کنید.

2- اگر هدیه مربوط به یک جشن فارغ التحصیلی است ، می توانید از رنگ های مدرسه در جعبه هدیه خود استفاده کنید. همچنین می توانید از رنگ های مهمانی جشن فارغ التحصیلی استفاده کنید: سیاه ، نقره ای یا طلایی.

3- اگر هدیه مخصوص روز تولد کودک است ، استفاده از رنگ آبی برای یک پسر بچه و صورتی برای یک دختر بچه را در نظر بگیرید. اگر از موضوع تولد کودک اطلاع دارید ، سعی کنید از آن در طراحی خود استفاده کنید. همچنین می توانید از کاغذ بسته بندی معمولی برای تزئین یک جعبه معمولی استفاده کنید.

سخن پایانی

طراحی و تزئین جعبه کادو می تواند بسیار مهم باشد. حتی گاهی می تواند از خود هدیه نیز مهمتر باشد. زیرا با یک طراحی زیبا و شکل نشان می دهید که فرد چقدر برای شما مهم است. همچنین استفاده از طراحی زیبا باعث بهتر جلوه دادن هدیه ی شما می شود. هرچند که هدیه شما گران قیمت نباشد یک تزئین زیبا می تواند ارزش آن را به مراتب بیشتر کند.

نظر شما در مورد تزئین جعبه کادو چیست؟ آیا شما نیز نسبت به آن حساس هستید؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا