آشپزی

طرز تهیه پیتزا تست در 20 دقیقه

طرز تهیه پیتزا تست در 20 دقیقه

تهیه پیتزا در خانه می تواند کمی از سختی های دوران قرطینه برای اعضای خانواده کم کند. اگر شما هم مایل به یادگیری آن هستید با حالیشه همراه باشید.

حال که به خاطر شیوع ویروس کرونا امکان رفتن به فست فود ها و خوردن پیتزا در بیرون از خانه وجود ندارد یا حداقل مشکل است درست کردن آن در منزل می تواند برای همه دلنشین باشد به خصوص که این غذای خوشمزه طرفداران زیادی نیز دارد.

شاید اولین مشکلی که خیلی از خانواده ها برای درست کردن پیتزا با آن روبرو می شوند نداشت فر است. ولی نگران این مشکل نباشید امروز قصد داریم به شما روشی برای تهیه پیتزا توضیح دهیم که نیاز به فر نباشد.

خبر خوب برای خانم ها، برای تهیه این نوع پیتزا حدودا 20 دقیقه زمان نیاز است.

برای تهیه پیتزایی که به شما معرفی می کنیم نیاز به توستر و نان تست دارید، پیتزا نان تست آسان ترین نوع پیتزا است که می تواند یک میان وعده خوب برای بچه ها باشد. خبر خوب برای خانم ها این است که برای تهیه این نوع پیتزا حدودا 20 دقیقه زمان نیاز است.

شما می توانید برای تهیه پیتزا از نان تست ، سس پیتزا ، پنیر موزارلا و پپرونی استفاده کنید. شما می توانید مواد افزودنی را به دلخواه تنظیم کنید گرچه توصیه ما این است که از مواد اولیه ساده استفاده کنید. این پیتزا با یک دستور العمل ساده و سرگرم کننده و انعطاف پذیر که مطمئنا بارها و بارها آن را استفاده خواهید کرد تهیه می شود.

طرز تهیه پیتزا تست در 20 دقیقه

طرز تهیه پیتزا با نان تست

برای این که طعم و مزه پیتزا نان تست بهتر شود باید به چند نکته توجه شود.

در ابتدای کار نان ها را به مدت چند دقیقه تست کنید، این کار باعث می شود که نان ها کمی ترد شوند. سپس از سس کچاپ (سس را می توانید خود درست کنید یا از سس ها فروشگاهی استفاده کنید) استفاده کنید و آن را به روی نان ها که از قبل کمی برشته کرده ایم بمالید.

حال بر روی آن مقداری پنیر پیتزا اضافه کنید به طوری که تمام نان را بپوشاند. حالا بر روی آن پپرونی های برش خورده را اضافه کنید. پپرونی پیشنهاد ما بوده است شما می توانید از مواد دلخواه خود استفاده کنید، حتی می توانید برای تهیه پیتزا خود از سبزیجات استفاده کنید.

چیزی تا تهیه پیتزا تست ما نمانده است، اکنون نان ها را در داخل تست قرار دهید تا پنیر ها آب شوند و براق سپس آن را از داخل تست خارج کنید. پیتزا تست ما آماده است از آن لذت ببرید.

سعی کردیم یک میان وعده خوب و آسان که همه افراد خانواده به آن علاقه دارند را آموزش دهیم، نظر شما در مورد تهیه پیتزا تست چیست؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

 

 

منبع
منبع

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا