ورزش و تناسب اندام

داستان زندگی مهدی قائدی و همسرش + تصاویر جدید آن ها

داستان زندگی مهدی قائدی و همسرش + تصاویر جدید آن ها

مهدی قائدی متولد 14 آذر سال 1377 است. ایشان در شهر جنوبی کشورمان یعنی بوشهر متولد شده اند. قد ایشان 166 سانتی متر و تحصیلات ایشان ابتدایی بوده است. ایشان با استعداد خوب خود خیلی زود وارد دنیای فوتبال شده است.

مهدی قائدی با ورود به فوتبال خیلی سریع تبدیل به یکی از فوتبالیست های خوب کشورمان شد. ایشان در حال حاضر در تیم فوتبال استقلال مشغول به فعالیت هستند.

درخشش مهدی قائدی در تیم استقلال باعث شد این بازیکن به تیم ملی کشورمان نیز دعوت شود. و البته درخشش این بازیکن خوب کشورمان در تیم ملی نیز ادامه داشت. در مطلب زیر قصد داریم بیوگرافی این بازیکن خوب کشورمان را بیان کنیم. اگر شما نیز به داستان زندگی ایشان علاقه دارید با حالیشه همراه باشید.

داستان زندگی مهدی قائدی و همسرش + تصاویر جدید آن ها

سال های آغازین

مهدی قائدی از همان سال های کودکی به فوتبال علاقه زیادی داشت. به همین دلیل در دوران دانش آموزی ترک تحصیل کرد و به سمت فوتبال آمد. ایشان با داشتن قد 166 سانتی متری جزء بازیکنان ریز نقش کشورمان است. اما ایشان از همان ابتدا از تکنیک خوبی بهره می برد که باعث شد در سن کم در ترکیب تیم ایرانجوان در لیگ دسته اول قرار بگیرد.

ایشان در این تیم با تکنیک خوب خود نگاه ها را به سمت خود جلب کرد و به ایشان لقب باشوی کوچک دادند. علت این امر نیز این بود که چهره ایشان یاد آور شخصیت باشو در فیلم “باشو، غریبه ای کوچک” اثر بهرام بیضایی است. این فیلم در سال 1364 به روی پرده سینما رفته بود و داستان پسرکی را بیان می کرد که از جنوب کشور به شمال آمده بود تا زندگی جدیدی را پیش روی خود ببیند.

داستان زندگی مهدی قائدی و همسرش + تصاویر جدید آن ها

رسیدن به تیم استقلال

قائدی فوتبال خود را از تیم های پایه ایرانجوان بوشهر و از 10 سالگی آغاز کرد. ایشان توانست در فصل 96-95 توانست به تیم اصلی ایرانجوان راه پیدا کند. ایشان در اولین فصل حضور خود در این تیم توانست 10 گل بزند که در آن سم کم باید گفت فوق العاده بود. ایشان در همان سال عنوان پدیده لیگ را نیز به خود اختصاص داد.

ایشان پس از درخشش در تیم ایرانجوان بوشهر در لیگ یک توجه تیم های استقلال و پرسپولیس را به خود جلب کرد. تیم های پایتختی برای جذب این بازیکن خوش آتیه وارد کار شدند. و در نهایت استقلال توانست با قراردادی 5 ساله که در تاریخ 17 تیر 1396 منعقد شد این بازیکن خوب کشورمان را به تیم اصلی خود اضافه کند.

ایشان در مصاحبه های خود بیان داشت که از کودکی استقلالی بوده است. و دوست داشته برای این تیم بازی کند. حال از این که توانسته است به آرزوی دوران کودکی خود برسد بسیار خوشحال است.

وی نخستین بازی رسمی خود برای تیم استقلال را در 13 مرداد سال 96 انجام داد. ایشان در این بازی در مقابل تیم استقلال خوزستان قرار گرفت. در دقیقه 64 این بازی بود که مربی تصمیم گرفت مهدی قائدی را به جای امید نورافکن وارد زمین کند. ایشان با حرکات تکنیکی خود نمایش بسیار خوبی از خود به جای گذاشت و توجه طرافداران را به خود جلب کرد.

داستان زندگی مهدی قائدی و همسرش + تصاویر جدید آن ها

حواشی در تیم استقلال

مهدی حواشی زیاد برای تیم استقلال به وجود آورد. یکی از این حواشی با مربی وقت استقلال بحث کرد و باعث اخراج ایشان در مهرماه 1396 شد. تیم استقلال علت این اخراج را بی احترامی به پیراهن تیم و دست ندادن با مربی تیم بیان داشت.

ایشان در یک نوبت دیگر به علت حضور نداشتن در تمرینات تیم در فروردین ماه 98 از این تیم اخراج شد. ایشان در یکی از جلسات تمرین استقلال با دمپایی حضور پیدا کرد که باعث شد از تمرینات منع شود و بعد از این حرکت به تیم امید استقلال فرستاده شد. تیم استقلال بعد از چند هفته دوباره ایشان را به تیم بزرگسان خود آورد.

داستان زندگی مهدی قائدی و همسرش + تصاویر جدید آن ها

شروع زندگی مشترک

در تاریخ تیرماه سال 1398 عکسی از مهدی قائدی با حلقه ازدواج در فضای مجازی پخش شد که نشان می داد این بازیکن خوب کشورمان متاهل شده است.

این بازیکن خوب کشورمان در تاریخ 9 دی ماه 1398 در سن بیست و یک سالگی ازدواج کرد. ایشان این موضوع را با انتشار تصاویری از عروسی اش رسما نشان داد.

نام همسر ایشان ستاره معصومی است. گفته میشود خانم معصومی متولد 10 بهمن سال 1370 است. به این ترتیب خانم معصومی 7 سال از مهدی قائدی بزرگتر است

اطلاعات زیادی در مورد خانم ستاره معصومی در دسترس نیست. گفته می شود ایشان از اقوام مهدی قائدی می باشد.

نظر شما در مورد این بازیکن خوب کشورمان چیست؟ آیا آینده درخشانی برای ایشان متصور هستید؟ نظرات خود در مورد این بازیکن با ما در میان بگذارید.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا