دانلود رایگان لرنیت مود شده 2024

یادگیری زبان انگلیسی این روزها یکی از کارهای ضروری در زندگی است. با دانستن زبان انگلیسی، به راحتی می‌توانیم در سطح بین‌المللی با دیگران در ارتباط باشیم، به منابع یادگیری بیشتری دسترسی پیدا کنیم یا حتی در زمینه سرگرمی هم با خیال راحت‌تری به تماشای فیلم و سریال یا بازی کردن مشغول شویم. یادگیری یک زبان جدید همیشه دردسرهای خاص خود را دارد و به صورت کلی یک پروسه آسان و بدون چالش نیست، ولی با پیشرفت تکنولوژی راه‌های تازه‌ای برای یادگیری به وجود آمده و می‌توان به شیوه‌های نوینی پروسه یادگیری را طی کرد. اپلیکیشن‌های کمک آموزشی می‌توانند یک راه عالی برای یادگیری زبان جدید باشند و لرنیت یک برنامه فوق‌العاده برای زبان انگلیسی است که با توجه به ایرانی بودن، برای ایرانیان یک راه مطمئن برای فراگیری زبان انگلیسی به شمار می‌آید.

اموزش زبان لرنیت مود بی نهایت

لرنیت مود شده

 

برنامه لرنیت چگونه زبان انگلیسی یاد می‌دهد؟

لرنیت با شیوه‌های نوین شما را در مسیر یادگیری زبان انگلیسی قرار می‌دهد. مهم نیست در چه سطحی هستید، چون برای تمام افراد با هر سطحی که در زمینه زبان انگلیسی دارند، لرنیت برنامه‌های متنوعی را ارائه می‌کند. جالب اینجاست که یادگیری با استفاده از لرنیت روی هر ۴ مهارت اصلی انگلیسی در زمینه‌های خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن تمرکز خواهید داشت و تمامی آن‌ها را می‌توانید ارتقا دهید.

این تمرکز روی هر ۴ مهارت اصلی، باعث می‌شود تا انگلیسی را به شکلی استاندارد و متوازن یاد بگیرید و اگر روزی خواستید در آزمون‌هایی مانند IELTS یا TOEFL شرکت کنید، دیگر استرس ضعف در زمینه‌هایی چون صحبت کردن یا نوشتن را نداشته باشید. از آن جایی که یادگیری با لرنیت بسیار هیجان‌انگیز است و مثل یک نوع بازی به نظر می‌رسد و البته با پرسش و پاسخ‌های مختلفی هم همراه است، شما همیشه ترغیب می‌شوید تا این اپلیکیشن را باز کنید و شروع به یادگیری زبان کنید. این ایجاد جذابیت در یادگیری زبان انگلیسی، مسئله بسیار مهمی است که بسیاری از اپلیکیشن‌ها و حتی اساتید مختلف، از عهده آن برنمی‌آیند.

لرنیت برای گرامر انگلیسی چه دارد؟

یکی از دغدغه‌های بسیاری از زبان‌آموزان، بحث یادگیری دقیق گرامر یا همان دستور زبان انگلیسی است. برای گرامر لرنیت برنامه‌های متنوعی را تدارک دیده که باعث می‌شود تا زبان‌آموزان بتوانند به شکلی حرفه‌ای‌تر و راحت‌تر به یادگیری گرامر انگلیسی مشغول شوند. توضیحات صوتی و متنی بحث گرامر در لرنیت یک المان مهم در راستای یادگیری گرامر به شمار می‌رود. اساتید لرنیت نیز آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند و اگر حس کردید با ابهام یا اشکالی روبرو هستید، می‌توانید با آن‌ها در ارتباط باشید و راهنمایی‌هایشان را دریافت کنید.

یکی از مسائلی که می‌تواند به یادگیری بهتر زبان و البته ماندگاری آن در ذهن کمک کند، رقابت با دیگر زبان‌آموزان است که می‌تواند به خوبی ذهن شما را به چالش بکشد. در این اپلیکیشن یک بخش کوییز و رقابت دونفره نیز وجود دارد که می‌تواند به خوبی حس رقابت را در شما تقویت کند و باعث شود تا به شکلی جدی‌تر مطالب یادگرفته شده را در ذهن بسپارید.

یادگیری زبان انگلیسی پروسه ساده‌ای نیست اما لرنیت این امکان را به شما می‌دهد تا این پروسه را تا حد امکان آسان و جذاب کنید.

برنامه مود شده لرنیت apk

ویژگی‌های لرنیت:

. یاددهی دروس به شکلی نوین

. وجود فعالیت‌های سرگرم‌کننده در خلال یادگیری

. تمرکز روی هر ۴ مهارت اصلی

. آموزش صحیح و حرفه‌ای گرامر

. بخش کوییز

. امکان پرسش و پاسخ با اساتید زبان انگلیسی

‏‏تغییرات نسخه جدید:
‏• امکان تغییر شماره همراه و حساب گوگل
‏• بهبودهای نرم‌افزاری و رفع مشکلات گزارش شده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>